Leden 2011

Botky 0.2

16. ledna 2011 v 15:27
Ahoj, přidávám sem fotky svých bot. Musím se přiznat, že tohle nejsou zdaleka všechny, ale každé mají svůj účel, takže to vlastně odůvodňuje, proč si občas nějaké koupím. No co, vždyť si na ně vydělám:)

Botky 0.1

15. ledna 2011 v 15:44 | Mary-Ane |  Móda
Ahoj, jelikož jsem se se svým přítelem vsatila, že si celý leden nekououpím nic jiného na sebe, než boty na ples, rozhodla jsem se dodržet tuhle sázku a byla jsem vybrat botičky. Moje šaty jsou modro zelené a já chtěla stříbrné boty. Žádné pěkné a zároveň pohodlné jsem nenašla a když už jsem myslela, že půjdu v converskách, uviděla jsem v Marks and Spencer úžasně botičky. Mají asi dva centymetry vysokou platformu, která ale není vidět a jehlový podpatek. Jsou tmavě modré, vpředu je modroprůhledná plastová mašlička a pak jsou vidět palec a ukazováček. Hned mi padly do oka a za 999Kč jsem neodolala a koupila si je! Skvělé na nich je, že je můžu nosit i na normální chození, tedy až se počasí umoudří a nebudu je mít jen na jeden večer:) Jen doufám, že nebudu o moc vyšší, než přítel;)

Ještě fotečka:
Boty

Líčení 0.1

12. ledna 2011 v 21:08 | Mary-Ane |  Líčení
Líčení, které se hodí do školy-trvá asi 10 minut a není vůbec složité:

Outfit 0.1

12. ledna 2011 v 20:52 Móda
Aoj, přidávám první fotku svého modelu. Je focena z podhledu, takže na ní vypadám trochu tlustší, než opravdu jsem.
V tomle modelu chodím hodně často, protože je pohodlný a skryje větší bříško.

Nákupní seznam:
Triko-H&M asi 3 Eura (kupováno v Německu, ale podobná trička mívají často)
Kalhoty Jeggins-EDC by Esprit 869Kč ale seženeš je i v New yorkeru, C&A a Top shopu za nižší cenu
Pásek-Esprit 299Kč, ale stačí jakýkoliv široký pásek
Svetr-Jackpot, cenu už si nepamatuju
Boty-Deichman 799Kč
Šátek-Esprit 199Kč

Foto:
Outfit 0.1

Co si vzít na ples?

7. ledna 2011 v 20:16 | Mary-Ane |  Móda
Jako první přináším článek s tipy na plesové šaty.
Moje postava vypadá jako hruška, což znamená že mám široké boky, úzký pas a ne tak velká prsa. Prostě slovanská holka, ale u tenhle typ se dá obléct a ty můžeš zazářit jako tvoje štíhlejší kamarádky.

Co ano?
Dležité je zdůraznit to, co je na tomhle typu postavy nejkrásnější-pas, čehož dosáhneme pomocí korzetu. Ten by měl být zdobenější, abys odpoutala pozornost od boků.

Boky schováme pomocí kruhové spodničky, která zvírazní kontrast mezi pasem a boky, aniž by tvoje tělo zvytečně obtahoval a je těžké odhadnout, kde je spodnička a kde už tvoje nohy.

Vem si boty na podpatku! Prodlouží ti nohy a pokud na nich pořádně neumíš chodit, vsaď na boky na klínku, které ti pomohou získat potřebnou stabilitu:)

Co ne?
Neforemné hábity nech holkám kost a kůže, které pomocí volné látky pomůže získat křivky.

Vynech i strečové materiály, které tě moc obepnou a každý si bude moct prohlédnout tvá stejna a boky.

A teď moje fotky ze zkoušení šatů na ples-ani jedny jsem si nekoupila, časem určitě přidám i svoje šaty:)

Úvod

7. ledna 2011 v 19:36 | Mary-Ane |  O autorce
Ahoj všem, tak jsem se konečně rozhodla rozeběhnout vlastní módní blog. Říkám si Mary-Ane a mým domovským blogem je www.mary-ane.blog.cz . Je mi 18 let a studuju gympl v Praze. Po složení maturity se pokusím složit zkoušky na žurnalistiku, Česko-Německá studia a Mediální vztahy.
Jak už jsem psala na mém blogu, nejsem typická kráska z časopisů a proto jsem se rozhodla založit si tenhle blog, abych pomohla dalším holkám, který nenosí velikost 36 a neví, co si obléct. Sama nosím džíny 42 a trička 4O, takže si dovedete tak nějak představit, jak vypadám. Hodně jsem se trápila se svojí postavou, dokud jsem ale nezjistila, že stehna budu mít pořád stejně velká i když budu cvičit, jak blázen, takže jsem se rozhodla vypadat co nejlépe v tom, co můžu nosit i se svojí postavou.

Moje ICQ je 200531-825
e-mail: srdunka@seznam.cz

Pokud budete mít jakoukoliv otázku, stačí napsat a já odpovím.
Mary-Ane
Přidávám svou fotku, abyste měli pocit, že jsem fakt opravdová:)